Op 1 mei is het niet alleen de dag van de arbeid, maar ook van de zonnebloem. Dat gaan we, als GroenLinks Groningen, combineren.
Om onze stad wat op te fleuren willen we met een grote groep mensen een veld inzaaien met zonnebloempitten. In overleg met de gemeente hebben we een prachtlocatie weten te vinden. De gemeente heeft zelfs de grond voor ons omgeploegd. De bedoeling is om een veld vol zonnebloemen te creëeren, een oase in de stad. Wanneer we dan over een maand of wat de stad uitrijden of fietsen, worden we uitgewuifd door duizenden zonnebloemen!

 

Omdat voorheen de dag van de arbeid bekend stond als het lentefeest willen we dit nu ook uitdragen. We gaan de nuttige arbeid combineren met het aangename. Dat betekent dat gezorgd wordt voor de innerlijke mens. Eigen meegebrachte appeltaarten, broden, koeken, tuinbonen, drank worden natuurlijk ook op prijs gesteld. Wij zorgen voor voldoende zonnebloemzaad.

Wanneer: dinsdag 1 mei
Tijd:18:00 uur
Lokatie: Brailleweg, de Wijert

Ken je meer mensen die willen helpen, voel je vrij deze uitnodiging door te sturen of de facebookpagina  (https://www.facebook.com/events/395366557150597) daarvoor te gebruiken.